Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » HELP! Szakaszfelező merőleges...

HELP! Szakaszfelező merőleges (egyenes és sík is)? Balról nyitott és jobbról zárt intervallum? Háromszög területe, ha adott két oldala és az ezek által közbezárt szög?

Figyelt kérdés
hasolnló testek felszíne illetve térfogata közötti kapcsolat?
2015. jún. 11. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi van ezekkel?
2015. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fogalmak kellenének :/
2015. jún. 11. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
És próbáltál már rájuk keresni Google-ben? Nem bántani akarlak, csak azért kérdezem, mert ide is valószínűleg csak olyan dolgokat írnánk, amiket ott megtalálsz. Ezért lehet, hogy egyszerűbb lenne ott megnézned először, és megmondanod, ha valamelyiket nem érted, mert különben csak az internetre másoljuk az internetet, ami szerintem hülyeség…
2015. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
12 óra folyamatos tanulás után már nagyon fáj a fejem és azért írtam ki hogy valaki hátha segít de mind1 egy az oldal is egy kalap fa***. nem a tetű emberektől kértem segítséget bocs
2015. jún. 11. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugye, hogy kevesebb fejfájás a Google? Ott még várni sem kell a válaszra, és ugyanúgy csak annyit kell beírni a válaszhoz, mint itt fent a kérdéshez beírtál.


12 óra folyamatos tanulás után lehetne ennyi eszed. Vagy annyi, hogy inkább pihensz egy kicsit.

2015. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve hogy a tankönyvben is benne vannak. Ezek alapfogalmak, ember! Ha már itt feladod, akkor egyszerűbb el se kezdeni. Fogd már fel, nem elég guglizni meg kérdezősködni a neten, ez nem tanulás! Ettől nem fogod érteni az anyagot!
2015. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!