Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kezdjek bele az önéletr...

Hogyan kezdjek bele az önéletrajzomba? 17/F

Figyelt kérdés

Még gimis vagyok. Nyárra szeretnék munkát vállalni, és szükségem van egy önéletrajzra, de fogalmam sincs, hogyan kezdjek bele, mert még szinte "nem is éltem". Túl sok mondani valóm nincsen. Nincs nyelv vizsgán, jól tudok (min. B2 szinten) angolul. Matek szakra járok suliban. Jól bírom a monoton munkákat, viszont a fizikailag megerőltető melókat kevésbé.



U.I. Általában csak akkor tudok írni egy ilyet ha a fejemhez szegeznek a pisztolyt, vagy ha töriből nem akarok bukni.(poénnak szántam, de remélem a lényeg átjött.)



2015. jún. 17. 15:43
 1/5 anonim válasza:
Nézz meg egy sablon mintát, és próbálj meg egy olyant kitölteni.
2015. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj! Csak azt ne... ha rajtam kívül még 10 gyerek ugyanazt beküldi....
2015. jún. 17. 16:01
 3/5 anonim válasza:
Megcsinálsz egy olyat, utána azt az egészet átkonvertálod egy összefüggő szöveggé.
2015. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Europass tipusú önéletrajz, ami nemzetközileg elfogadott és azt kérik mindenhol. A szöveges önéletrajz már a multé. Az europasshoz találsz sablonokat, ha akarod átírod/kiegészíted a pontokat.
2015. jún. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csináltam egy amerikai típusú önéletrajzot. Remélem az is megfelel majd.
2015. jún. 18. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!