Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Képregényt rajzolni egyszerűen?

Képregényt rajzolni egyszerűen?

Figyelt kérdés
béna vagyok rajzból és kellenének az ötletek, valami egyszerűt
2010. márc. 2. 09:20
 1/2 anonim válasza:
Hát ez kemény dió. De milyen bénán rajzolsz? Úgy értem letudsz rajzolni egy épkézláb figurát? pl. nyuszi, malac, kutya, stb figurát? Ha igen, akkor már csak egy jó ötlet kell. Ha meg nem, akkor nem tudom mit mondjak. Ha képregényt szertnél rajzolni, akkor a rajzoláshoz egy picit konyitani kéne. Olyat tudnék ajánlani, hogy más képregényekből (pl. Garfield) kivágod a figurákat, aztán rá ragasztod egy lapra és te írod oda tetszésed szerint a szöveget. Bár ez nem rajzos és nem is egyedi megoldás...
2010. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én azt ajánlom, hogy próbálkozz számítógépen. Ehhez számos program áll rendelkezésedre. Én ezeket ajánlom:


[link]


[link]


[link]


Jó munkát kívánok hozzá!

2011. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!