Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Olvasta valaki? Fiúk kizárva-A...

V.Jutka kérdése:

Olvasta valaki? Fiúk kizárva-Az a boszorkányos szerelem-című könyvet?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segíteni? Nem a rövid tartalma,hanem egy kb.15 mondatos fogalmazást kellene írni,hogy miét is boszorkányos szerelem a címe.Nagyon köszönöm,ha valaki segítene.A könyv írója:THOMAS C.BREZINA

2015. júl. 15. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:

igen, még meg is van valahol a könyv

de már 6-7 éve olvastam, szóval túl sokra nem emlékszem

viszont ha nincs jobb ajánlat, megpróbálhatok segíteni, régen nagyon szerettem ezt a sorozatot :D

2015. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
olvastam a sorozat osszes reszet kb 6x. 150oldal nagy betukkel, egy délután alatt elolvasod, nagyon ajanlom:)
2015. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de ha nem akarod elolvasni penteken le tom irni, de most nincs nalam a könyv.
2015. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
olvasd el, kb. 2 óra alatt el lehet olvasni a Brezina könyveket. kiskamaszként az összeset elolvastam, de már nem emlékszem
2015. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1.Én kiolvastam a könyvet,tetszett nagyon,de nem a tartalmát kéri a tanár,hanem egy rövid fogalmazást kell írni róla.Nem nagyon értem,hogy ez mit jelent.Miről írjak? A boszorkányos szerelemről???

Köszönöm,ha kapok választ:)

2015. júl. 16. 08:27
 6/10 anonim ***** válasza:

nem a tartalmát, tehát ne írd le, hogy elmentek suliba, gonosz volt a tanár, stb. hanem csak a szerelemmel kapcsolatos dolgokat írd le.

egyébként tök jó, hogy ilyen laza sztorikat olvastat a tanárod veletek :)

2015. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6.válasz

Tényleg jó fej a tanárom,de feladta az Egri csillagokat is,az egri vár ostromáról már megírtam a fogalmazást.

a laza téma mégsem megy:)segítenél??? KÖSZI

2015. júl. 16. 19:33
 8/10 anonim ***** válasza:
most kezdem el a könyvet, újraolvasom, utána jövök a válasszal itt kommentben. de ha holnapig nem írnék akkor írj privátot, de próbálom észben tartani.:)
2015. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8.jegyzet

Köszönöm előre is:)

2015. júl. 17. 12:42
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg senki sem tud segíteni??????
2015. júl. 19. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!