Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A németben segítesz nekem?...

A németben segítesz nekem? Pár mondatot legalább!

Figyelt kérdés

A héten nagyon sokat úsztunk a tengerben.Egyik nap egy hajókiránduláson vettünk részt,a közeli szigetre mentünk.A hajóút 1 órát tartott.Minden nap vacsora után sétálni mentünk.Augusztus 2.-án este indultunk haza.Nagyon jó volt ez a kirándulás Horváthországban,ha megtehetjük,idén is ellátogatunk ide.

Lécci lefordítanád nekem ezeket?Már bonyolult nekem....

Kösziiii :D


2010. márc. 8. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

In der Woche sind wir viel im Meer geschwommen. Eines Tages haben wir an einem Schiffsausflug teilgenommen, wir sind auf die nahe Insel gefahren. Die Schifffahrt hat eine Stunde gedauert. Jeden Tag sind wir nach dem Abendessen spazieren gegangen. Wir haben uns am 2. August am abend auf den Weg nach Hause gemacht. Dieser Ausflug in Kroatien war sehr gut. Wenn wir es vermögen, fahren wir dieses Jahr auch dahin.


Kannst du mir diese bitte übersetzen? Es ist mir schon viel zu kompliziert...


Dankeee :D

2010. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
juj köszi!a vége az LOL :D
2010. márc. 8. 15:16
 3/3 StephanieXx ***** válasza:
Az első válaszoló aranyat ér:D
2010. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!