Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy fizika pótvizsgát semmi...

Egy fizika pótvizsgát semmi tanulás nélkül meglehet írni kettesre a fuggvenytablazat segítségével?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. Alapvető ismeretek kellenek hozzá, valamint a függvénytáblázatot is tudni kell kezelni.

Hányadik osztály?

2015. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha év közben nem tudtad megírni a dolgozatokat kettesre, akkor most mitől tudnád?
2015. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10 és tanultam csak most mondták hogy lehet használni a táblázatot, és megneztem hogy az összes dolog amit megtanultam benne van..
2015. aug. 22. 16:07
 4/7 A kérdező kommentje:
És ez meglepett, arra jutottam hogy tanulás nélkül is meglehet írni ennyi erővel kettesre simán
2015. aug. 22. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Komoly céljaid vnnak...
2015. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Normális választ nem tudsz adni te paraszt?
2015. aug. 22. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy fizikában tudsz néhány képletet, még nem jelenti azt, hogy tudsz mindent, sőt. Jó dolog, hogy megtanultad őket, mert kevés időd van, és egyesével kinézegetni őket sok időt venne el ha nem tudod használni, de az alap fogalmaknak is állj neki! 10-es fizika ha jól gondolom a hőtan rész, az elég egyszerű. Ne elégedj meg az elégségessel, feküdj neki!
2015. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!