Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Főiskolai matek szintfelmérőbe...

Főiskolai matek szintfelmérőben ki segítene?

Figyelt kérdés

Hétfőn matek szintfelmérőt írok. Azt írták, hogy ezt gyakorolgassuk. Csakhogy nincs megoldás hozzá, így nem tudom jó-e, amit csináltam. Valaki tud segíteni nekem, és megoldja a feladatlapot, hogy lecsekkolhassam, jól végeztem-e a munkám?

Köszönöm előre is!



2015. aug. 25. 17:31
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a feladatsor!

2015. aug. 25. 17:31
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
LOL tuti felvettek?
2015. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Remélem aki ezt a szintfelmérőt nem tudja megcsinálni az repül is az egyetemről...ez röhej :D
2015. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye Turizmus és Vendéglátás vagy Andragógia? Mert ha kereskedelem és marketing valakit tökön lövök...


Egyébként kérdező, írd le ide a megoldásaid, és majd ellenőrizzük. Bár azzal úgy sem mész semmire ha a mi válaszaink alapján írod meg, mert ha ez nem megy akkor ne hagyd ki az alapozó kurzust (gondolom ezért van).

2015. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úristen, ez főiskola? Beszarok komolyan mondom (már bocsánat a kifejezésért), ez általános iskola kb.


Azt hittem, hogy legalább valami jó kis diffegyenletről van szó...

2015. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
Vaze, ezen a kilencedikeseim jó eséllyel indulnának. Talán még a szabad bölcsészet szakosok is. :D
2015. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!