Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » ÁBel a rengetegben olvasónapló?

ÁBel a rengetegben olvasónapló?

Figyelt kérdés

Valaki tudna küldeni nekem linket, vagy oldal nevet vagy valamit ami kicsit részletesebben, de azért rövidebben leírja a történetet?

Nagyon fontos lenne!!! Előre is köazi a válaazokat!!!


2015. aug. 27. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a konkrét kérdésed kérdőjel nélkül beírni a keresőbe...? Csodát fogsz látni, de van egy halom, kedvedre válogathatsz melyik tetszik.
2015. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Figyelj! próbáltam már, és én is ezt írnám le válaszként az összes kérdésre, de a neten csak 10 soros beszámolók vannak, és én ennél kicsit részletesebbet szeretnék.
2015. aug. 28. 10:11
 3/6 anonim válasza:
Az nem jó ha írok ide egyet?
2015. aug. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ábelt 16 évesen az apja pásztornak adja a argitára, ahol kutyájával(ott találta) Bolhával és kecskéjével megkezdi új életét.

Egy odvas fában talál egy puskát, ami már régi vágya volt.

Egyik nap maga a páter-gvárgyián ment fáért. Hamar összebarátkozik Ábellel és megtanítja a puska kezelésére. Márkus(egyik barát) amikor elmeséli neki, h lett árva. Testvérséget fogadnak egymásnak.

Fuszulán, a román csaló nagy mennyiségű fát visz, mondván, h a katonáknak viszi. Hamisított levelet ad Ábelnek, amiben az áll h ő már kifizette előre a bankigazgatónak. Legközelebb, amikor jön, elfogják, de kivel a lábát nem kötik meg, elszökik.

Emiatt Ábel védelmére küldik Surgyelánt, aki titkon megeszi a kecskét, a fiatal pásztornak meg csak szárazkenyeret hagy. Amikor Fuszulánt elkapják, és mindettő távozik, Márkus jön fel, kert tüdejének hegyi levegő kell. De már ez se segít rajta, meghal.

Ábelnek már ebben az időben az anyja is meghalt, a végén asszem abbahagyja a pásztorkodást is.

2015. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Teli van helyesírási hibákkal és ismétlésekkel bocsi

A második mondat meg nem értelmes :(

2015. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A puskát nem a fában találta*
2021. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!