Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A koppányi aga testamentauma...

A koppányi aga testamentauma főszereplők jellemzése?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudom mit irjak ide :/

2015. aug. 27. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak az igazat: "Kedves tanárnő, egész nyáron mást csináltam, így nem olvastam el ezt a könyvet (sem)".


Az a nagyszerű a könyvekben, hogy a főszereplőket jellemezni szokták, neked csak el kell olvasni és idézni, kimásolni ugyanazt. Ettől könnyebb dolgod aligha lesz. Érettségin egy idegen szöveget kell elemezned, az alapján amit most megtanultál volna, hogy hogyan is kell.

2015. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elolvastam :D de nem mindegyiknél van leirva a külső,belső tulajdonság ezért saját magam inkább kitalálok a könyv alapján rájuk tulajdonságot szerintem :/ :D
2015. aug. 27. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!