Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen játékot készitsek...

Milyen játékot készitsek informatikából? Hogyan? C++ programozási nyelv

Figyelt kérdés
Év végére kell készitsünk egy játékot, gondoltam, hogy még most nekifognék ötleteket gyűjteni, tanulgatni. Sajnos az iskolában nem tanitják meg, hogy hogy kell, csak az alapokat. A többit az internet segitségével kell elkésziteni.
2015. szept. 2. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudod már előre, hogy milyen mélységeiben fogjátok megtanulni/megismerni a C++-t?

Csak azért kérdezem, mert maga a C++ csak konzolt támogat, ha jól tudom. És külön grafikus könyvtárak (libek) kellenek a grafikus dolgokhoz. (Pl. Qt)


Tudod már, hogy milyen eszközöket fogtok használni?

Mert ha csak konzolos programokat fogtok csinálni, akkor egy egyszerűbb, konzolos játékot érdemes keresni.


Viszont ha fogtok grafikus dolgokat is használni, akkor én a különböző táblás játékok között néznék szét. Vagy akár egyszerűbb Flash alapú játékokat néznék meg, amik nem tűnnek bonyolultnak.

2015. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!