Kérvénytéma? :D

Figyelt kérdés
szóval egy olyan kérvényről lenne szó, amiben azt kéne leírjam, hogy a tesi és a töri fakultációt választom és azt, hogy miért.. na, hát én ebben sosem voltam jó, nem segítenétek nekem kitalálni valami nyomós indokot? esetleg ha valakinek van ideje és unatkozik, nyugodtam írhatna is egy komplett kérvényt, megköszönném!!!:DD
2015. szept. 4. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak van okod rá, hogy miért akarod felvenni..
2015. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
annyi az ok, hogy köcsög a matekfakos tanárom, buktak nála páran, ezt sajnos nem írhatom le drága igazgatómnak.. eredetileg rajzra szerettem volna menni, de az nem indult és most infó-matekon vagyok, barátnőm töri-tesin van, ő mondta, hogy menjek át, mondom oké.. szóval most csak segítség kéne, az ok teljesen mindegy, ha ésszerű és felhaszálható
2015. szept. 4. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szimplán írd le, hogy szükséged van rájuk a továbbtanuláshoz. Két terved van, az egyikhez a töri kell, a másikhoz a tesi.
2015. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bugya Péter ***** válasza:
Testnevelés a továbbtanulásodhoz kell, a töri pedig érettségi tantárgy, emiatt plusz órák(faktosok) jól jönnek
2015. szept. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!