Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan írhatnék kisfüzetbe...

Bomber831 kérdése:

Hogyan írhatnék kisfüzetbe egy egy oldalas fogalmazast arról, hogy hasznalati utasitas magamhoz?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hogyan? Nincs tollad, nincs füzeted, önállóan nem tudsz gondolkodni vagy mi nem megy a feladaton?
2015. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


Úgy írhatod meg a fogalmazást, hogy végiggondolod, valójában milyen ember is vagy, mondhatnám azt is, egy kicsit önkritikát gyakorolsz, és ennek tükrében írod le, hogyan közelítsenek hozzád az emberek.

Milyen tulajdonságokkal rendelkező embereket szeretsz, mik azok a témák, amelyek idegesítenek, nem szeretsz róluk beszélni.

Természetesen az ellenkező oldalról is írhatsz, melyek azok a témák, amelyeket kedvelsz, olvasol könyveket róla, milyen témájú filmeket nézel, milyen zenét hallgatsz, stb.


A fogalmazást valahogy így kezdeném.


Ha azok az emberek, akik a közelemben élnek, szüleim, testvéreim, barátaim, osztálytársaim, tanáraim úgy közelítenének hozzám, ahogyan azt én szeretném, akkor sokkal jobban megértenénk egymást, sokkal kezelhetőbb lennék számukra.

Reggel például nagyon morcosan ébredek, általában rosszkedvű vagyok, ilyenkor nem szeretek beszélgetni, a készülődésre, a napi feladatokra koncentrálok.

Használati utasítás : hagyjanak békén !

A járműveken utazva is inkább "elbújok" egy sarokba, fejben átgondolom mit tanultam mára, ha valami nem jut eszembe ilyenkor, azt még óra előtt megnézem.

Használati utasítás: ne háborgassanak !

Az iskolába érve feloldódom a társaságban, ilyenkor szívesen beszélgetek pár szót a barátnőmmel, kitárgyaljuk az előző nap délutáni eseményeket.

Szívesen segítek másoknak, ha valaki nem tudta megoldani a házi feladatot, fordulhatnak hozzám bizalommal olyan tárgyakban, amelyek nekem jól mennek.

Használati utasítás: gyere nyugodtan, beszéljük meg, ami a szívedet nyomja, hozd a könyvet, füzetet, irány a munka!

És így tovább...

Sajnos mennem kell !

2015. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!