Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyszerűsítsd a törteket! 256...

Egyszerűsítsd a törteket! 256 4056-od, ,125 3125-öd,8192 64-ed, ,15 625 625-öd, ,512 x 78125 2048 x 3125-öd, ,75 x 108 48 x 125-öd?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek 2 db kisötöst kapok érte és nagyon kéne az ötös! Meg is fogja nézni az egészet szóval a számolás képletét is le tudnátok írni lécci? Előre is köszönöm a segítséget!

2015. szept. 10. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Legnagyobb kozos osztot megkeresed, majd leosztod vele a szamlalot es nevezot.


Vagyis primekre bontod mindket szamot, majd a kozoseket lehuzkodod.


Pontosan milyen elonyom szarmazna abbol, ha megcsinalnam a hazidat? Nem nekem kell ezt gyakorolni hanem neked. De ha megcsinalod leellenorzom.

2015. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

El vagy tévedve kérdező, de nagyon. Ha annyira nem veszed a fáradságot hogy utánanézz, akkor nem hogy ötöst, hanem két egyest érdemelsz.

Ez már pofátlanság, komolyan mondom. Csak nem gondolod, hogy a semmi tudásodra ötöst kapsz... Úristen, ennyi idióta hogy a rossebbe lehet az oktatásba...

2015. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aki elmagyarázta annak köszönöm! Te tudodki meg szerintem ha csak rossz véleményed van tartsd meg magadnak mert én válasz kértem nem azt kérdeztem h te mit gondolsz a kérdésről!
2015. szept. 10. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!