Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kiselőadást kell csinálnunk...

Kiselőadást kell csinálnunk 15 percben Csehovról irodalom órára. Bármit lehet csinálni. Miket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tehát lehet benne film, vagy videó, meg bármi egyéb, és érdekesnek, izgalmasnak kéne lennie, legalábbis én így tervezem. Gondoltam Draw my life-ra, vagy hogy legóval eljátszok egy jelenetet az életéből, meg arra hogy vicces odakapcsolódó képeket lehetne mutatni miközben beszélünk. Hálás lennék még néhány ötletért.

2015. szept. 16. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Csináljatok Power pointot.

A legót szerintem hagyd ki :D

2015. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont az a lényeg hogy ne sima pover point legyen hanem valami izgalmas, érdekes, valami amire igazán odafigyelnek. Mert pl. vicces.
2015. szept. 17. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!