Nemet fogalmazas a nyari vakaciorol? Pls eletmento lenne

Figyelt kérdés

Holnapra kellene irjak egy nemet fogalmazast a nyari vakaciomrol , de sajnos -0 vagyok nemetbol es a tanar sem valami elnezo velunk ugyhogy kellene egy kis eletmento segitseg . Magyarul mar kigondoltam es valahogy igy nezne ki : Junius 12 en vege lett az iskolanak , mindenki hazament es elkezdodott a nyari vakacio . Az elso hetet pihenessel toltottem , nagyon sokat aludtam , interneteztem es pihentem . A kovetkezo hetekben strandoltam , roplabdaztam , bicikliztem , gorkorcsolyaztam . Augusztus 17 en elindultunk a csaladdal Szekelyfoldre , itt nyaraltunk egy hetig . Nagyon jo volt , gyonyoru tajakon jartunk , furodtunk a Medvetoban , voltunk Csiksomlyon es nagyon sokat szorakoztunk az uj baratainkal . Miutan hazajottunk mar csak pihenessel toltottem a nyar utolso heteit .

Legyszi ha valaki tud nemetul segitsen pls nagyon fontos lenne , elore is koszonom .



2015. szept. 20. 15:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!