Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 7. osztályos kísérleti nyelvta...

Takalaka kérdése:

7. osztályos kísérleti nyelvtan tankönyvben ezt a feladatot kaptuk, de nem sikerült megfejteni. Melyik költemény első két sora ez: Hogyan, mit csinál, merre, a milyen, micsoda, micsodája. Minek, a micsodájáról, a micsodájára. Szerintetek? Köszönöm

Figyelt kérdés

2015. szept. 20. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Tüzesen süt le a nyári nap sugára az ég tetejéről a juhászbojtárra.
2015. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Tudtam, hogy egyszerű, de csak nem jutott eszünkbe! Köszönöm
2015. szept. 20. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálhatsz ilyen szorgalmi feladatot a többieknek, hátha ad érte a tanár valami pirospontot vagy ötöst.
2015. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a megoldást már megkaptad, én a rávezetéshez adnék tippet: gondold végig, milyen nagyon ismert verseket vettetek már eddig az órákon, azok között lesz a megoldás, mert a tanterv mindig lerágott klisékben gondolkodik.
2015. szept. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!