Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ha lenne két életem (Fogalmazás)?

Eliza111 kérdése:

Ha lenne két életem (Fogalmazás)?

Figyelt kérdés

Magyarra kell írni fogalmazást arra a címre, hogy - Ha lenne két életem... ihletem nincs.... nem mesésnek kell lennie, se fantasynak.. arról kell szólnia,hogyha kapnék még egy életet akkor mit csinálnék másképp.. vagy mit hagynák ki az életemből,stb..

Ti miről írnátok?



2015. szept. 21. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. :-)

Mivel rólad kell hogy szóljon, gondolkodj el mi az amit másképpen csinálnál ha tehetnéd,mi az amit megbántál, és ha kapnál egy újabb lehetőséget akkor kijavítanád.

Én erről írnék, hogy a második életemben mindent amit az elsőben rosszul tettem, elrontottam azt kijavítsam.

2015. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha lenne két életem

Az egyik életem arra használnám fel,hogy ki próbáljak mindent,megtanulnám az élet összes leckéjét és azt a következőkben felhasználnám.

Az egyikben utaznék megismerném a világot,és felfedezném az életértelmét a másikban pedig az életem arra fordítanám,hogy másoknak segítsek. Foglalkoznék a rákellenszer kutatással,szegény embereknek adnék étel adományokat,megélhetést teremtenék a régi életemből merített tapasztalatommal.



Valahogy egészítsd ki!

2015. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!