Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene angol fogalmaz...

Valaki segítene angol fogalmazásban? Még a mai nap kellene.

Figyelt kérdés
Az én szobám pink színű,van benne egy ágy,szekrény,íróasztal,tv,.Van benne egy futópad amit ritkán használok,viszont a gitáromat és a laptopomat minden nap.Nagyon szeretek a szobámban lenni mert nagyon kedvemre való.

2015. szept. 27. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze!

Mi a kérdés?

2015. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt a pár sort kellene angolra fordítani.Előre is köszönöm ha tudsz segíteni!
2015. szept. 27. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Már írtam, hogy tudok, de kérdést még mindig nem látok.

Ez a Te házi feladatod, nem az enyém, majd Te szépen lefordítod.

Mi nem megy?

Nem tanultál még soha angolt?

Nincs tankönyved, amiben le vannak írva a nyelvtani szabályok?

Nem használtál még soha szótárt?

Vagy csak általános életképtelenség?

2015. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tanultam angolt és a gyerekem házi feladatát szeretném le ellenőrizni ha kell segíteni benne mert nem biztos abban amit írt.
2015. szept. 27. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Aha.

Ha nem tudod, ne ellenőrizd, majd a tanár megteszi, ezért van ott.

De persze bemásolhatod a megoldást (akár le is fényképezheted), majd mi ellenőrizzük.

2015. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
My room in a big bad,a tv,a bedside table,aguitar,a piiano,a wardrobe,a tredmill.Iusually wach the tv and play the guitar or piano.I rarely use the treadmill. Hát a zongorát is bele vette úgy látom csak nem fogalmazás jellegű.Ezen szeretem volna segíteni mert gondoltam ezzel is tanul de úgy látom inkább rosszindulatú megjegyzései vannak,nem segítő szándékúak.Sajnálom!
2015. szept. 27. 17:30
 7/7 chtt ***** válasza:

Furcsa, nekem meg úgy tűnik, hogy az előző hozzászóló (#1,3,5.) igenis segíteni akart.

Semmiképp nem szeretnélek megbántani sem a gyermekedet, sem Téged, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy a gyermek sem tanult angolt.

A szobám pink színű - harmadik-negyedikes anyag, a "van benne" negyedik-ötödikes. Végül is javíthatom, de azzal megint csak nem nagyon lesztek előbbre. Érdemes lenne a tanárnál korrepetálás felől érdeklődni.


My room is pink. There is/are (ezt sohase nem tudom:) a bed, a wardrobe, a desk and a TV in it. There is a treadmill, too, which I rearly use. But I have a guitar and a laptop which I use every day. I love my room very much... nagyjából.


Amit Te, ill. a gyermeked írt:


A szobám egy nagy rosszban van, egy tévé, egy éjjeliszekrény, egy gitár, egy zongora, egy futópad. Általában tévét nézek, gitározom vagy zongorázom. (ez a mondat jó, csak a TV nagybetű és én a piano elé is kitenném a "the"-t) Ritkán használom a futópadot. (ez is jó.)


A kettőből biztos össze tudtok hozni valamit.

Sok sikert.

2015. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!