Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy vannak ezek a mondatok...

Hogy vannak ezek a mondatok németül?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönök mindent. Csodàlatos élmény volt ez a pàr honap amit itt töltöttem. Nagyon hiànyozni fog ez az orszàg, a vàros, és az emberek... Sosem fogom elfelejteni ezt a pàr honapot. Uj baràtokat szereztem itt és uj embereket ismertem meg. Remélem tovàbbra is tartani fogjuk a kapcsolatot és nemsokàra ujra talàlkozunk. Mégegyszer nagyon köszönök mindent.. Élveztem itt létem minden percét..

2015. okt. 9. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Szótárról hallottál már?
2015. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ich danke für alles. Diesen Monaten, sie habe ich hier verbracht, habe für mich ein wunderschön Erlebniss bedeutet. Ich werde diesen Monaten nie vergessen. Ich habe neuen Freunden gewinnt, und ich habe mit neunen Menschen kennengelernt. Ich hoffe, dass wie die Kontakt halten werden, und wir werden miteinander bald treffen. Ich danke noch einmal für alles. Ich habe alle Minuten genoss, sie ich habe hier verbacht.
2015. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2/2-esnek:

Vielen Dank für alles. vagy Ich bedanke mich für alles.

Diese Monate - ein wünderschönes Erlebnis - gewinn=gewonnen - ich habe neue Menschen kennengelernt - wie=wir - wir treffen uns bald - genoss=genossen - sie ich habe hier verbacht= die ich hier verbracht habe


Néhány nyelvtani magyarázat hozzá: r Monat,-en - a Perfekt alakokat meg kell tanulni - s Erlebnis - neun=9, neu=új - treffen+Akk

2015. okt. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*wunderschönes
2015. okt. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ich bedanke mich für alles. Die Zeit, die ich hier verbringen konnte, war ein wunderschönes Erlebnis für mich.

Ich werde das Land die Stadt und die Leute vermissen.

Ich werde diese wenige Monate nie in meinem Leben vergessen.

Ich habe neue Menschen kennengelernt und lebenslange Freundschaften geknüpft. Ich hoffe, dass wir den Kontakt weiterhin halten werden und dass wir in der Zukunft noch treffen. Ich bedanke mich nochmal recht herzlich.

Ich habe jede Minute davon genossen.

2015. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segitséget mindenkinek!
2015. okt. 10. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!