Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Irodalom házi? Odüsszeusz?

Irodalom házi? Odüsszeusz?

Figyelt kérdés
Házi dolgozat: az istenek szerepe az Odüsszeiában+ Odüsszeusz jellemzése példákkal. nagyon megköszönnèm ha valaki válaszolna rá...

#Odüsszeusz #itodalpm
2015. okt. 20. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

mikorra kell?

egyébként olvastad-e a művet?

2015. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Irodalom házi?"

Nem nekünk, hanem neked!

Olvasd el, és írd meg a házid! Ha ez neked megerőltető, akkor hagyd ott az iskolát és menj el utcát söpörni!

2015. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

minnèl hamarabb kène...

olvastam a művet , a filmet is megnèztem , de ezekre a kèrdèsekre nem tudok válaszolni...

2015. okt. 20. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:

"olvastam a művet , a filmet is megnèztem , de ezekre a kèrdèsekre nem tudok válaszolni..."

Akkor nem vagy alkalmas a házi dolgozat elkészítésére.

Ennyi.


Ha futóversenyen indulsz, és nem hozod a szintidőt, akkor mással futtatod le a távot?

2015. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
èn úgy tudtam hogy ide ki írhatom a kèrdèseimet... ere való ez az oldal...
2015. okt. 21. 06:54
 6/7 anonim ***** válasza:

"èn úgy tudtam hogy ide ki írhatom a kèrdèseimet... ere való ez az oldal..."

Csak te nem kérdeztél, hanem azt várod, hogy más csinálja meg helyetted a házidat.

2015. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 acelsziv ***** válasza:
Nem is azért kapod az ívet, amiért kérdést írtál ki... Hanem azért, mert egy olyan dologról van szó ami nem készség, hanem szorgalom kérdése. Én majdnem 20 éve olvastam a könyvet, de nagyjából még most is megvan a válasz, tehát benne van a műben - ha tényleg elolvastad és fel is fogtad.
2015. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!