Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Elmagyarázná valaki mi az a...

Elmagyarázná valaki mi az a mátrix szervezet?

Figyelt kérdés
Menedzsmentből ezt vesszük de semmit nem értek abból amut leirtunk :( köszönöm
2015. okt. 30. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát az egy állandósult projektszervezet. :)
2015. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, ezt inkább lerajzolni lehetne. :)

A lényeg talán az, hogy az embernek kvázi két főnöke van.

Van egy 'legal', aki a szabadságokat jóváhagyja, akivel a fizetést megbeszéled, aki engedélyezi pl. a laptop táska rendelésed és van egy operatív főnököd, akitől a napi munkád kapod.

A wiki egész jól leírja: [link]

2015. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

A wikit is elolvastam, de nem igazán értem a lényegét, de ahigy az utolsó leírta már érthetőbb.

Tudnatok mondani valami hasonló példát a funkcionális és divizionális szervezetre is?

2015. okt. 30. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nah akkor mondd meg a menédzsment tanárodnak, hogy a Feri mátrix szervezetben dógozik, és az összes f.asza tele van vele...
2015. okt. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"de ahogy az utolsó leírta már érthetőbb"


Szerintem az első is azt írta le... :D

2015. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vagyis te :D

Nem értettem mit értettél azon hogy állandósult szervezet, nagyon nem értek ehhez a menedzsmenthez

2015. nov. 2. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!