Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német fogalmazást kell írnom,1...

Német fogalmazást kell írnom,180szavas. Téma : Legjobb barát. Ha megírom magyarul valaki segít és lefordítsa?

Figyelt kérdés

Az èn legjobb barátom Marek. Már kb. 9ève ismerem látásból apukámon keresztül. Ès kb.2ève nagyon jóba lettünk.

Számomra a barátság nagyon fontos kötelèk. Jó ha mellettünk áll egy barát jóban ès rosszban is.


Ő Komáromba lakik. Magas, vèkony, kèk szemű, világosbarna rövid haja van. Jókèpű.

27èves. A korkülömbsèg ellenère jól megèrtjük egymást. Igen ez is bizonyítja, hogy lètezik fiú ès lány között barátság.

Ő nagyon megèrtő,segítőkèsz,szeretem a vicceit,ès azt ,hogy őszinte velem. Bármikor számíthatok rá, meghallgat ès tanácsokat ad. Talán ő ismer a legjobban. Egymás előtt nincsenek titkaink. Szinte minden nap beszèlünk . Megosztunk egymással minden jó ès rossz hírt. Mindig szakít rám időt. Jó vele hulyèskedni is. Ritkaság,ha össze veszünk,mert nembírjuk ki, hogy egyikünk ne keresse a másikat.

Nekem ő a legjobb barátom ès remèlem ez így is marad.



2015. nov. 8. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább próbálkozz meg németül, majd segítünk kijavítani.
2015. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mein bester Freund ist rátom Marek. Már kb. 9ève ismerem látásból apukámon keresztül. Ès kb.2ève nagyon jóba lettünk.

Számomra a barátság nagyon fontos kötelèk. Jó ha mellettünk áll egy barát jóban ès rosszban is.


Ő Komáromba lakik. Magas, vèkony, kèk szemű, világosbarna rövid haja van. Jókèpű.

27èves. A korkülömbsèg ellenère jól megèrtjük egymást. Igen ez is bizonyítja, hogy lètezik fiú ès lány között barátság.

Ő nagyon megèrtő,segítőkèsz,szeretem a vicceit,ès azt ,hogy őszinte velem. Bármikor számíthatok rá, meghallgat ès tanácsokat ad. Talán ő ismer a legjobban. Egymás előtt nincsenek titkaink. Szinte minden nap beszèlünk . Megosztunk egymással minden jó ès rossz hírt. Mindig szakít rám időt. Jó vele hulyèskedni is. Ritkaság,ha össze veszünk,mert nembírjuk ki, hogy egyikünk ne keresse a másikat.

Nekem ő a legjobb barátom ès remèlem ez így is marad.

2017. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mein bester Freund ist Marek. Ich kenne ihn seit ungefaehr neun Jahren vom Sehen (her), durch meinen Vater. Seit zwei Jahren sind wir enger befreundet-


Für mich ist die Freundschaft ein sehr wichtiges Band

Es ist gut, wenn wir jemanden haben, der neben uns steht in guten und in schlechten Zeiten-


Er wohnt in Komárom. ER ist gross, schlank, hat blaue Augen und hat kurze hellbraune Haare. Er sieht gut aus


Er ist 27 Jahre alt. Trotz des Altersuinterschiedes verstehen wir uns gut. Das beweist auch, dass es auch zwischen Jungen und Maedchen Freundschaft geben kann-


Er ist sehr vestaendnisvoll,hilfsbreit, ich mag seine Witze und dass er ehrlich ist. Ich kann jederzeit auf ihn zaehlen, er hört mir zu ujnd gibt mir Ratschlaege.

Er kennt mich wohl am besten. Wir haben keine Geheimnisse voreinander. Wir reden jeden Tag miteinander-


Er nimmt sich immer Zeit für mich. Es ist gut mit ihm herumzublödeln. Es kommt selten vor, dass wir uns raufen

Für mich ist er der beste Freund und ich hoffe, das bleibt auch so-

2017. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Könnyebb ha forditót használsz pl:telepitet alkalmazás,google forditó
2017. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!