Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van itt valaki aki tud nekem...

Van itt valaki aki tud nekem egy jó fogalmazást írni?

Figyelt kérdés

egy 10-12 mondatos fogalmazás szerű 'esszét' a kedvenc sportomról.

Előre is köszönöm!:D



2015. nov. 16. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert aztán tudjuk, mi a kedvenc sportod... még a házi feladatodat sem tudod rendesen megíratni mással, nem csoda, hogy 10 mondat nem megy.
2015. nov. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10 mondat a TE kedvenc sportodról. Had gratuláljak, hogy ennyire visszamaradott vagy, hogy ennyi nem megy.
2015. nov. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Azt szted gondolatolvasok vagyunk h mi a te kedvenc sportod?:O
2015. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy haverral többet beszélsz a témáról evy átlag szombat este. Ne legyél már ennyire ovis!!
2015. nov. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ezt szerintem is magadnak kéne megírni.. ha a suliban is ilyen gyps vagy, úgyis észreveszi a tanár, hogy nem te írtad.

10mondat nem olyan sok.. az érettségin 4-5oldalt kell majd írnod...

2015. nov. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!

Tök mindegy hogy milyen sportot írsz...

Kedves 2!

Visszamaradott? Én kérek elnézést hogy amikor másnapra sokat kell tanulni kérek egy kicsi segítséget,te biztos k*rv@ okos lehetsz.Fáj nem veszi be a gyomrod,hogy kéne írni egy 10 mondatos fogalmazást,várjáá' AZ ÉN KEDVENC SPORTOMRÓL? (Már el ne felejtsem kiemelni).

Gyps? Igen tuti az vagyok,nah lebuktam.

Csak tájékoztatlak,hogy 5 vagyok.VÁGOD? 5!

Attól még hogy este olyan fáradt vagyok,mint a sz@r és másnap 5 dologból írunk ebből 2 TZ,attól az nem azt jelenti hogy egy suta gyerek vagyok.

Bár most csak ÉN TUDNÉK GRATULÁLNI kedves 2. hogy te már ebből ezt szűröd le....

Először a felvételin legyek már túl aztán,majd akkor jöhet az érettségi...

Csak mielőtt elkezdtek fikázni nézzetek magatokba,hogy ti sem vagytok makulátlanok,sőt egy ember sem az!

2015. nov. 16. 17:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak így tovább! Ez a válasz már több mondat volt, mint tíz! Ennyi idő alatt akár meg is írhattad volna.
2015. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"kérek egy kicsi segítséget"


- Az, hogy Te az egészet megíratnád, az nem kis segítség kérése, ha nem lustaság, és baleknak nézés.

Ráadásul amíg ezt a sok hülyeséget leírtad, már meg is írhattad volna legalább a felét.


"Csak tájékoztatlak,hogy 5 vagyok.VÁGOD? 5! "


- Az szép! A legtöbb ember csak egy, esetleg a sziámi ikrek számítanak kettőnek, de öt? Az nem semmi. A családi pótlékot hogy számítják?


"Attól még hogy este olyan fáradt vagyok,mint a sz@r és másnap 5 dologból írunk ebből 2 TZ,attól az nem azt jelenti hogy egy suta gyerek vagyok. "


- Nem, ez azt jelenti, hogy csak a számonkérésekre tanulsz, nem pedig rendszeresen.


"Csak mielőtt elkezdtek fikázni nézzetek magatokba,hogy ti sem vagytok makulátlanok,sőt egy ember sem az!"


- Nem a makulátlanságod hiányával volt problémánk, hanem a lustaságoddal és az érthetetlen kérdéseddel. A kedvenc sportodról kértél fogalmazást, nem akármilyen sportról.

2015. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azt arra értettem,hogy ötös vagyok.Tudod azt osztályzatnak csúfolják ;)

A családi pótlékot pedig képzeld el,hogy 5 gyerekre adják!

Te azt honnan tudod,hogy én mennyit tanulok?

Miért,akkor nem kell átnézni,ha óráról órára tanulsz vagy mi?!

Tudod az a lényeg,hogy te este leülnél írni egy fogalmazást.

Kis segítség?

Hát te papolsz itt nekem arról,hogy milyen könnyű ezt megírni.

Mert a tanár biztos tudja hogy mi a kedvenc sportom,szóval nem is mindegy mit írok...

Vagy lehet pont olyan okos,mint te és ezt is tudjaXD

Visszatérve a lustaságra és hogy mennyi időbe telik.

Tegnap este mamámat látogattuk aki nem 10km-re lakik tőlünk és este 11-kor értünk haza.

De hogy lehet hogy ezt te nem tudtad?:o

Te mindig biztos kipihent vagy 0-24-be nyomod nonstop és tuti nem vagy lusta!! Vagy nem tudom...nálatok a lusta szinonimája a fáradt?!

2015. nov. 16. 19:05
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt és ennyi energiával meg lehetett volna írni egy sport teljes történetét is, a kezdetektől máig...
2015. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!