Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen fajta akkumulátorok...

Milyen fajta akkumulátorok léteznek?

Figyelt kérdés
A nikkel-kadmium,nikkel-metál-hidrid,ólmos-savas,lítium-ionos akkumulátorokon kívül milyen fajta akkumulátorok léteznek?(Elvileg 4 db maradt ki az imént felsoroltakból)

#akkumulátor #fajta #fizika szorgalmi
2015. nov. 26. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
google a barátod! Lusta vagy beírni, vagy mi bajod van?
2015. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves Tanár úr említette, hogy nyolc fajta/féle akkumulátort kell megemlíteni a szorgalmi feladatban.A közös "barátunk" segítségével találtam a felsorolt négyet.Szerinted minek jöttem ide te szerencsétlen?Segítek.Mert nem találtam a másik négyet...Legközelebb akkor pötyögjél a billentyűzeten, ha úgyérzed a végén sikerül is valami tartalmat belevinni!
2015. nov. 28. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ne dumálj itt hülyegyerek, ha nem tudod használni a google-t akkor azt mondd, ne a szád járjon...

Pár perc alatt megtaláltam, amire képtelen voltál két napig:


[link]


Szépen fel van sorolva egy csomó. Amúgy rengeteg féle akkumulátor létezik, nemcsak 8. És nemcsak anyaga alapján lehet csoportosítani, hanem másképp is...

2015. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerinted két napig vártam a erre a linkre , amit ide pöttyintettél?Ráadásul németül is van...Darwin díjat érdemel a google-el való tevékenységed.Nézd én ügyesebb vagyok az akkuk még képekkel is illusztrálva vannak. [link]
2015. nov. 28. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor most már kívűlröl tudod legalább az összes akkumulátort. Látod, ha eleget keresel, akkor meg lehet találni sokmindent, csak jól kell keresni és nem itt nekem siránkozni...
2015. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!