Nyelvtan házi dolgozat! Fogalmazást kéne írni tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Folytasd a történetet 12-15 mondatattal! Ne legyen párbeszéd! Tagold részekre! Egy nyári délután felmásztam nagymamám padlására. Amint szemem megszokta a félhomályt, egy poros ládát pillantottam meg a sarokban.

2015. nov. 28. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
44%

Rögtön látszott, hogy antik darab. Azonban ahogy közelebb mentem, a beszűrődő napfényben láttam, hogy a porréteg nem egyenletes, mintha megbolygatták volna. Még közelebb hajolva határozottan felimertem halvány kéznyomokat. Ekkor a láda megrázkódott!

Felsikoltva ugrottam hátra. Halántékomban éreztem a szívem veszett lüktetését. A láda zörögve rázkódott, fedele egy pillanatra felnyílt, majd rögtön le is csapódott. Fojtott mormogást, nyüszögést hallottam. Legszívesebben rögtön visszaszaladtam volna a földszintre, de kíváncsiságom még a félelmemnél is erősebb volt. Odaléptem a ládához és lábammal óvatosan felhajtottam a tetejét.

Az elám táruló látványt azóta sem felejtettem el. Ahányszor behunyom a szemem megjelenik előttem a pucér, ráncosbőrű nagyanyám, ahogy a láda alján hevert könnyes szemekkel, szája bekötözve, kezei és bokája megbilincselve. Fonnyadt ánuszából egy hatalmas fekete vibrátor kukucskált ki pajzán fertelmességgel. Nem tehetek róla, de leokádtam. Abban a szörnyű pillanatban gyomrom tartalma a számba tolult és görcsös sugárban folyt a sárga okádék a drága lógó csöcsű nagymamára.

2015. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a kötői perverzió legalja félek ha ezt adnám be a tanárnő kiugrana a bugyijából!
2015. nov. 28. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!