Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki össze tudná hasonlítani...

Valaki össze tudná hasonlítani ezt a két irodalmi verset?

Figyelt kérdés

Össze kellene hasonlítani a tihanyi ekhóhoz és a magánosság verset.

Kérem aki tud az segítsen, nagyon fontos!

Próbálkoztam vele de egyszerűen nem megy...



2015. nov. 28. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire lusta vagy és nem akarod megcsinálni a házit hétfőre akkor vagy megnézed, hogy fent van-e a neten (google) vagy hétfő reggel elkéred valakitől a suliban ember. Gondolod, hogy itt gyiken megcsinálja neked valaki? :D haha persze
2015. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem csak össze tudnám, de össze is tudom.

De eszemben sincs helyetted házit írni.

2015. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok lusta ;) ha annyira lusta lennék nem tanulással tölteném a szombati napomat. Segítséget kértem, talán azért mert nem tudom össze hasonlítani mert kivételesen ez nem megy...tudom mi az a google, azért az IQ szintem nem alacsony, de ha gondolkodnál egy kicsikét akkor eszedbe jutott volna, hogy ott is kerestem és nem véletlen tettem fel ezt a kérdést ide. De azért köszönöm a válaszokat, igazán segítőkész volt.
2015. nov. 28. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező:

"

Egyáltalán nem vagyok lusta ;) ha annyira lusta lennék nem tanulással tölteném a szombati napomat. " - A jelek szerint pedig lusta vagy. Az, hogy itt akarod megíratni másokkal a házidat, még nem tanulás.


".tudom mi az a google, azért az IQ szintem nem alacsony, de ha gondolkodnál egy kicsikét akkor eszedbe jutott volna, hogy ott is kerestem"

Érdekes!

Kíváncsiságból beírtam én is a keresőbe a két címet, és ez volt az első találat amit kiadott:

[link]

Biztos velem kivételez a Google...

2015. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!