Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kellene egy történetet...

Hogyan kellene egy történetet kellene leírni a megadott szavakkal? (irodalom)

Figyelt kérdés

A feladat annyi, hogy egy törnétetet kell írni az adott szavak felhasználásával.

1. asszony: idős, gazdag, szegény, gyilkosság, jogos, megmentés, balta, megöli, Pétervár


2. diák: fiatal, szegények, zseni, kizsákmányoló, jótett, gonosz, jogos, megmentés, igazságszolgáltatás


Lehet az 1.-vel egy törnétenet alkotni, illetve a 2.-al. De az 1. és 2.-at nem lehet összekeverni.


Ti milyen történetet írnátok?



2015. dec. 1. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha őszintén leírod, hogy "kérlek, írjátok meg a házi feladatomat!", talán több válasz jön.
2015. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Segítek:


Az elsőre pont olyan sztorit írnék, mint a Bűn és bőnhődés!

2015. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 TappancsMancs ***** válasza:
Mi nehéz benne?
2015. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Első, direkt azért nem úgy kérdeztem, mert akkor meg egyből, hogy "miért mi csináljuk meg a házifeladatot" meg a hasonló kérdések.. ezért használtam a "hogyan kellene" kezdést, (és sikeresen duplán írtam).


Nem fogok rimánykodni, csak érdekelt ki hogyan állna hozzá, köszönöm.

2015. dec. 1. 20:42
 5/19 A kérdező kommentje:
3. Egy szóval sem írtam, hogy nehéz, csak érdekel ti mennyire vagytok kreatívak.
2015. dec. 1. 20:46
 6/19 A kérdező kommentje:

2-es, az jó

Nekem először az Ágnesz asszony ugrott be :D

2015. dec. 1. 20:50
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát a lényeg, hogy szerepeljenek benne, akkor lehetne pl, hogy a diák írja meg a házifeladatát, és akkor abban szerepelnek akár csak felsorolás-szerűen egy pár szó ezek közül, vagy pl épp most olvasott egy könyvet egy kizsákmányoló zseniről, tegnap hallotta, hogy egy jótettről beszélgetett a szomszédban Jancsika és Ferike. Asszonyosnál nézzül csak; hát itt szerintem talán egyszerűbb egybe foglalni a dolgokat, bár... Hát, egyik sem feltétlenül lenne jó történet. Szerintem inkább írj a másodikkal, és valami népmese-jellegűt.
2015. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszi
2015. dec. 1. 21:51
 9/19 Crisopher ***** válasza:
100%
Az oké, hogy ide kirakja valaki a fizikát vagy a matekot, mert nem érti, és szeretné, ha valaki elmagyarázná. De azért a lustaságnak is van határa. Főleg úgy, hogy ez abszolút olyan házi feladat, ahol végre a kreativitásodra támaszkodhatnál, végre a saját fantáziádból meríthetnél kicsit. Minimális erőbedobással meg lehetne írni. Inkább örülj neki, hogy a sok magolás mellett még ilyen házi feladatok is vannak. Én régen de örültem egy ilyennek!
2015. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 TappancsMancs ***** válasza:
5# Engem meg az érdekel te mennyire vagy kreatív. :) Direkt azért nem írtam rá történetet hogy ne adjak tippeket.
2015. dec. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!