Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS! Bocs ha érdekes kérdés....

SOS! Bocs ha érdekes kérdés. Meg akkor is ha nem az én meg azt mondtam. Mi a tanulság az egri csillagokból?

Figyelt kérdés
utálom a könyvet és nekem azt tanította hogy..izé..szóval nekem semmit. ezt meg nem írhatom a házidogába. :( segítség!
2010. márc. 22. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nem is olvastad ki?

Ugye jól sejtem!Akkor hogy utálhatod?

Egyébként ha nem is akarod elolvasni,filmben meg tudod nézni.Elég jó film...

A neten le tudod tölteni...Csak van másfél órád megnézni ha már nem olvasod el...

(csak megsúgom neked,hogy könyvben jobb mint filmen)

2010. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

elolvastam és utálom, mert unalmas.

a filmet is láttam és na kitaláltad? szerintem az is sz@r.

választ várok a kérdésemre.

2010. márc. 22. 17:56
 3/7 anonim válasza:

választ várok a kérdésemre?? 8-)

ha az egészhez ugy álsz hozzá,hogy unalmas,akkor persze hogy szar könyvnek fogod tartani.megitélsz egy könyvet az alapján mert "régi",és kötelező olvasmány?


Egybknt valamit biztos tanított,ha mégse, akkor ird azt le,hogy nem.Fogalmazd meg szépen...

2010. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

lehet körül kéne írnom azt hogy semmit.

de amugy nem úgy álltam hozzá hogy uhh de sz ar hanem úgy hogy nem sok jót hallottam róla de talán tetszeni fog, és nem tetszett.

2010. márc. 22. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Érdekes,mert szerintem a kötelező olvasmányok közül még az Egri csillagok a legjobb..

Én tudom mi a tanulság hisz olvastam(nem is egyszer),és filmen is megnéztem..

(azért annyira nem volt rossz,sőt elég élvezhető volt.)

De lehet,hogy az volt a baj,hogy nem voltak benne vámpirók???

2010. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnálom, de szabad ország szabad emberek szabad vélemény, és szerintem az egri csillagok az egyik legunalmasabb kötelező.
2010. márc. 22. 21:43
 7/7 anonim válasza:
60%
pff -.-" találjál ki valamit kicsiszivem. előveszed a józan paraszti eszedet és gondolkodsz.ha az sincs,nos ciki
2010. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!