Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni ebben a...

Tudnátok segíteni ebben a német feladatban?

Figyelt kérdés

Elöljárószókkal és igékkel kéne kiegészíteni a mondatot, de nem tudom, mire gondoltak. Tudnátok segíteni?

Ergänzen Sie die Sätze mit den passenden Verben und Präpositionen.

Wir ................................ ................................ schon den ganzen Tag ................................ seine

schlechte Laune.

................................ seinen Witz haben wir lange ................................ .

................................ du ................................ ................................ unser Geschenk?

Meine kleine Schwester ................................ ................................ ................................ großen

Hunden.



2016. jan. 2. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsőt nem tudom.

Über seinen Witz haben wir lange gelächelt.

Freust du dich über unser Geschenk?

Meine kleine Schwester hat Angst vor großen Hunden.

2016. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Így már értem őket, ezer hála, megpróbálom majd az elsőt is, talán ez alapján menni fog! :)
2016. jan. 2. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első lehetne ez:

Wir ärgern uns schon den ganzen Tag über seine schlechte Laune.

Egész nap bosszankodunk a rossz kedve miatt.

2016. jan. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!