Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az idén a "Rózsa neve" című...

Az idén a "Rózsa neve" című történetet olvassuk az iskolában, és ezzel kapcsolatban kaptunk feladatot is, ezzel kapcsolatban valaki ráérne segíteni?

Figyelt kérdés

Aki olvasta a regényt,az legyen szíves írja le a legfontosabb dolgokat 4-5 mondatban a következő karakterekről:

Severinus

Vilmos

Malakiás

Benno


2016. jan. 4. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Komolyan? A rózsa nevét? És még azt sem vagytok hajlandóak elolvasni? Ennyit arról, hogy a fiatalok azért nem olvsnak, mert 100 éves klasszikusokat erőltetnek rájuk...
2016. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na tisztázzuk:

1)Elolvastam a könyvet.

2)Nem egy könnyű olvasmány,ezt a tanárom is és mindenki más aki olvasta,megerősítette.

3)Nem értem,miért kell ilyen hangnemben válaszolni,amikor én egy teljesen normális hangvételű és témájú kérdést tettem fel,+ez az oldal pont az ilyen és ehhez hasonló kérdések miatt (is) van fenntartva.

4)Azért írtam ki a kérdést,mert nemsokára számonkérés lesz a tartalomból,és ezek a karakterek kevésbé tiszták számomra.

Plusz valahogy éreztem,hogy valami ilyen komment fog érkezni a kérdésemre,valószínűleg azért,mert a GYK tele van olyan emberekkel,akik nem a kérdésre válaszolnak,csak odaírnak valami hülyeséget.

2016. jan. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!