Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a kakukktojás és miért?

Mi a kakukktojás és miért?

Figyelt kérdés

Nők Lapja, Pesti Est, Nemzeti Sport, Konzol, Füles.


Nem akarom, hogy ti oldjátok meg helyettem, de ha adnátok legalább egy kis segítséget(pl. Vmelyik nem hetilap stb) annak nagyon örülnék. Köszönöm!



2016. jan. 9. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Épp az alapján tudsz elindulni, amit te is írtál..
2016. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de sajna csak füzetből tudom tanulni, abban meg nem írtuk ki rendesen a dolgokat. Egyébként köszi a normális és nem "mitkérdezelinkábbtanuljmisemtudjuk" választ adtál.
2016. jan. 9. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
De ott van az internet. Én sem tudtam mindet fejből, de azokat gyors beírtam a keresőbe és máris kiadta, hogy melyik milyen gyakran jelenik meg, és hát e szempontból is lehet valamelyik kakukktojás. :-)
2016. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezel én is próbálkoztam, de nekem csak használhatatlan oldalakat írt ki, ahol csak példákat mindanak a sajtóra stb. Valszeg én rontottam el valamit. Mindegy még vam 2 napom megcsinálni a házidogát, addig megcsinálom a többi feladatot és megint csak azt tudom mondani, g

Hogy köszönöm!

2016. jan. 9. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Wikipédián keress rá ezekre a lapokra és az első 1-2 bekezdés alapján fel tudsz állítani több fajta logikai magyarázatot, hogy mikor melyik a kakukk tojás.


Kinek szól, miről szól, mikor jön ki, mennyibe kerül stb.


Nem feltétlen jó mindenre a wiki, de erre pl éppenséggel elfogadható.

2016. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!