Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol házi dolgozat hétfőig!...

Angol házi dolgozat hétfőig! Sherclock Holmes and the Sport of Kings rövid tartalma és a szereplők jellemzése! (? )

Figyelt kérdés
Ha valaki ismeri légyszives segítsen, mert nekem nem megy és hétfőn be kell adnom..:S
2010. márc. 27. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
mit csináltál idáig a lecke helyett?
2010. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pénteken adta fel a tanár, mert, h ezt még aki lassan olvas az is 2 óra alatt elolvassa...csak nem megy..
2010. márc. 27. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pont a héten kaptam meg jutalomkönyvként, de elolvasni még nem volt időm... De nekem nem is muszáj, ellentétben veled.
2010. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Horseracing is the sport of kings, perhaps because racehorses are very expensive animals. But when they win races, they can make a lot of money too - money for the owners, for the trainers, and for the people who put bets on them to win.

Silver Blaze is a young horse, but already the winner of many races. One night he disappears from his stables, and someone kills his trainer. The police want the killer, and the owner wants his horse, but they can't find them. So what do they do?

They write to 221B Baker Street, London, of course - to ask for the help of the great detective, Sherlock Holmes.



:)

2010. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!