Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ti hogy rá magatokat hogy...

Ti hogy rá magatokat hogy tanuljatok. Én valahogy nagyon szeretnék tanulni de nem megy! Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Letöltöm az anyagokat amik kellenek, majd kikapcsolom a wifit. Plusz valami célt kitűzök, minden X számú megtanult diasor/tétel után pár perc szünet, egy kocka csoki, egy vicces youtube videó stb. Ennél jobban nekem se megy, vmilyen konkrét cél kell, azon kívül hogy de jó lesz ha nem bukom el a tárgyat második felvételre is vagy ez amúgy érdekes, de amúgy bemagolni nem szeretném.
2016. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát nekem csak úgy megy ha kitűzöm egy célt magam elé. Most nyolcadikos vagyok.. számít az első félév. Utolsó töri tz volt a félév előtt. Azon múlt, hogy 5-ös vagy négyes leszek -e. Annyit tanultam, hogy több pontot szereztem a maximumnál. Neked is legyen egy célod. Gondolj arra hogy jó suliba mehetsz tovább vagy jó munkád lesz...A szüleid büszkék lesznek rád.. Te is büszke leszel magadra.. Ilyenek. :)
2016. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!