(matek) Tudnátok segíteni?


[link]

Valaki levezetné nekem.


2016. jan. 28. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez 2^x-re egy másodfokú egyenlet. Legyen mondjuk p=2^x, ekkor 4^x nyílván p^2 hiszen 4^x=(2^x)^2.

Innentől sima ügy, képletbehelyettesítés.

2016. jan. 29. 07:01
 2/2 anonim válasza:
2016. jan. 29. 17:44