Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ókori Görög demokrácia....

Ókori Görög demokrácia. SEGÍTSÉG!? (Több lent)

Figyelt kérdés
Na kedden írok az ókóri Hellászból és az ókori görög demokrácia lezs az esszé téma.Na most összesen 2t órán voltam az egész görögös résznél a nem tudom mennyiből (nagyon sokat hiányoztam )és senki nem adja oda a füzetét hogy leírjam .Interneten keresgélek de fogalmam hogy most mi jó belől v. mi nem jó.Nagyon kell a segítség.Aki TÉNYLEG TUD segíteni az nagyon jó lenne.A válaszokat előre is köszönöm !!!! :(

2016. jan. 31. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hányadikos vagy?

Milyen történelem tankönyvet használsz?

Az online forrás is jó ötlet, de szerintem alapból a tankönyv kellene ehhez.

Így leírni az athéni demokrácia fejlődését, Drakóntól Periklészig és onnan a peloponészoszi háborúig, ennek részletezése, ezt összehasonlítani Spártával és egyéb városállamokkal hosszú.

De sajnos, ameddig nem tudjuk, hogy hányadikos vagy, nem igazán tudunk érdemben segíteni. Eléggé más a követelmény ötödikben, mint később.

2016. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, most látom, hogy középiskola.

[link]

Ez jó alap lehet. Rövid, lényegre törő. Azt ne felejtsd el, hogy az esszé nem vázlatos, hanem folyamatos szöveg.

Olvasd át hozzá a tankönyvet (nyilván át fogod, mert egy dolgozat nem csak az esszéből áll).

2016. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
9.-es vagyok és hát a suliban van a tankönyvem és így nem nagyon tudok tanulni
2016. jan. 31. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!