Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Dráma feladat, német szöveggel...

Fruszina kérdése:

Dráma feladat, német szöveggel. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Drámára kaptunk egy feladatot. Hármas csoportokba vagyunk beosztva és kaptunk egy szöveget. A baj csak az,hogy a szöveg "szerelmes szöveg" és mi mind a hárman lányok vagyunk. A szöveget úgy kell átírni,hogy ez nekünk se legyen olyan gáz. Tudnátok segíteni? U.i: A szöveg németül van.


Szöveg:Eins: Darf ich Ihnen mein Herz zu Füßen legen?

Zwei: Wenn Sie mein Fußboden nicht schmutzig machen.

Eins: Mein Herz ist rein!

Zwei: Das werden wir ja sehen!

Eins: Ich kriege es nicht heraus.

Zwei: Wollen Sie, dass icg Ihnen helfe?

Eins: Wenn es Sie nicht ausmacht.

Zwei: Es ist mir ein Vergnügen!

Ich kriege es auch nicht heraus!

Eins: heult

Zwei: Ich werde es Ihnen herausoperieren!

Wozu habe ich ein Taschenmesser? Das werdren wir gleich haben.

Arbeiten und nicht zweifeln!

So, das hätten wirs.

Aber das ist ja ein Ziegelstein! Ihr Herz ist ein Ziegelstein! Eins: Aber es schlägt nur für sie!



Tudom,hogy már volt kint egyszer, de néhányaknak nem tetszett az ahogy kiírtam,ezért kiírom még egyszer.


2016. febr. 6. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrétan miben és hol akadtál el?
2016. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs semmi ötletem:\ azt már megírtam hogy hogyan kell üdvözölni a közönséget de ennyi. Az sokkal másabb lenne ha min. egy fiú lenne a csapatunkban mert akkor nem kéne átírni a szöveget,de így sajnos muszáj lesz..
2016. febr. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!