Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Németesek! Írnátok nekem pár...

Németesek! Írnátok nekem pár mondatot?

Figyelt kérdés

Felelni kell abból, mit csináltunk a nyáron. (Megjegyzem, 10.-es vagyok és 1 éve tanulom a nyelvet) Eddig így állok, de itt kifújta fantáziám. Ha valaki írna nekem pár mondatot, nagyon megköszönném :)


Ich habe am Balaton Urlaub gemacht bei einer Freundin und ihrer Familie. Wir haben viele Films gesehen, zum Beispiel: Der Richter und Focus. Wir haben eine Tour gemacht nach Badacsony. Das war sehr gut. Abends sind wir Spazieren gegangen. Wir haben Muffins gemacht. Wir sind gesprungen. Wir haben in einem Zelt übernachtet. Wir haben viele Melonen gegessen. Wir sind mit dem Rad gefahren. Wir haben im Balaton viel geschwommen. Wir sind angeln gegangen.



2016. febr. 7. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Woher müsste Ich wissen, was du Sommerzeit gemacht hast?
2016. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De azok sem igazak amiket leírtam, lehet hazudni :DDDD
2016. febr. 7. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Vielleicht solltest Du über eine frühere Urlaub wzb. eine Reise berichten. Außerdem schreib davon, was du machen möchtest. Man muss durchdenken, welche Urlaub geplant werden.
2016. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Wir haben viel im Schatten gelegen


Wir haben viel Schach gespielt

2016. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!