Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fiatalkori bűnözés és annak...

Fiatalkori bűnözés és annak kialakulása szakdolgozathoz honnan tudnék anyagot gyűjteni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Helló Mindenki!

A fent említett témáról kell nekem kb 20 oldalt írnom.

Eddig írtam a témaválasztás indoklásáról, a fiatalkorú bűnöző fogalmáról, az antiszociális magatartás kialakulásának jellemzőiről és a deviáns viselkedésről.

Sajna a folytatásban szorultam meg , mert ha rendes bűnözésről lenne szó akkor simán irhatnék a munkanélküliségről meg stb...de sajna nem ez a helyzet, itt a fiatalkorúakról van szó...szóval esetleg valami tipp?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 15. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakdolgozat révén nincs témavezetőd, konzulensed?

Van egy raklap szakirodalom könyvtárakban.


Kriminológia könyvek, pszichológia könyvek, büntetőjog, jogszociológia, szociológia stb.

Ha ezeket a szavakat, amiket ide leírtál, beírod googleba, rengeteg mindent fogsz találni.

2016. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Konzulenset még keresnem kell, neki kell majd írnia egy oldal véleményezést az egészről,amit be kell másolnom ugyan úgy a szakdogába.

2016. febr. 15. 18:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2016. febr. 15. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hova jársz, hogy ennyire tájékozatlan vagy? Tényleg vannak ilyen pocsék helyek, ahol mindenféle információ nélkül hagyják a hallgatót?

Én nem is értem ezt, az utóbbi években miért írták ki minden második házra, hogy főiskola...


Javaslom keress konzulenst, témavezetőt. Ő azért van, hog y végigkísérje munkád, és a felvetődő kérdésekben segítséget/javaslatokat adjon.


Elmész a tanszékre, ahol kiírták ezt a témát és érdeklődsz. Ez a teendő.


Micsoda világban élünk...

2016. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A konzulensed nem csak arra való,ohgy a kész művet az orra alá tedd bírálatra. Azért van,ohgy az elkészültében segítsen
2016. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy az illető felsőoktatásban tanul.. szerintem ez valami okj kriminológiai asszisztensi lesz.
2016. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igaza van az utolsó valaszadónak, ez egy okj-s képzés.

Bementünk a terembe és a tanár kiaadott egy lapot amin fel voltak sorolva külömböző témák, én a fent amlítettet választottam.

Annyit mondott el róla a szakoktató hogy erről a témáról kell írnom 20 oldalt kb és a konzulensnek keressek valakit aki véleményezi majd a munkám..

Sajnos igen tájékozatlan vagyok ilyen téren mert még nem írtam szakdolgozatot meg nem volt részem ilyen konzulenses dolgokban.

2016. febr. 17. 01:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Keress konzulenst első körben.. szociális intézményeknél, vagy nevelintézetben vagy a legjobb lenne ha van a közeledben börtön ott. De bemehetsz a rendőségre is adatot gyüjteni és ott a sok ksh-s statisztika is :)
2016. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj be pl. az ELTE-ÁJK könyvtárába, diákként olcsón be lehet iratkozni, keresd ki a büntetőjog tankönyveket, és a Kriminológia könyveket, abban van pár anyag, kezdésnek jó.
2016. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!