8x+5(3x+2)=8x-(5x-2)2016. febr. 16. 08:27
1/2 anonim válasza:
Szetbontod: 8x+15x+10=8x-5x+10
23x+10=3x+10
26x=20
20/26=x
2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2016. febr. 16. 09:00