Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnap Fizika TÉmazárót írok...

Holnap Fizika TÉmazárót írok az elektromágneses indukcióból és a váltakozó áramból. Mozaikos könyvünk van és Nyolcadikos vagyok. Valaki eltudja küldeni nekem a feladatokat, vagy a megoldásokat? (masszancs@gmail.com) :-) Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt volt egy kérdés párral ezelőtt ahol feltettek egy témazáró feladatsort fizikából. Nézd meg nem-e az az.
2010. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
irasd ki magad dokival és kérd meg az egyik oszttársadat hogy másolja le neked :)
2010. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pusztán kiváncsiságból de miből gondolod, hogy a tanköny feladatai lesznek a TZ-ben? Csak azért kérdezem mert anno, nálunk sosem azok voltak, hanem aznap vagy előzőnap este a tanár kitaláltam a témának megfelelő feladatokat és azt írtuk, így l. megoldásokkal nem lehetet készülni r csak tanulással persze mostmár az késő lenn (ha honlap írtok kétlem, hogy be lehetne magolni a könyvet). :/
2010. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hülye. Van ilyen egységes témazáró feladatsor a tankönyvhöz, amit csak a tanárok kapnak vagy mittudomén. Mi annak idején 8.-ban valahogy lenyúltuk, és az egyetlen védekezése az volt a tanárnak hogy nem A-B-A-B szerint osztotta a csoportokat, hanem B-A-B-A stb.
2010. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
uh van egy rossz hírem. Mi is most fogunk írni ebből és én lefotóztam a feladatlapot mikor az előző dogát kiosztotta de nemtudom elküldeni mert ma romlott el a telefonom és a gépre még nem töltöttem fel:D...
2010. márc. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan...ezen az oldalon mindenki elvárja, hogy vmi idióta megcsinálja helyette a feladatokat? Kezd idegesítő lenni. Oké, hogy nem értesz vmit és megkérdezed, de szerinted nem pofátlanság egy egész feladatsor megoldását elkérni? Tudod mit csinálj? Nyisd ki a könyvet, és tanuld meg. Le lehet pontozni, de ez már iszonyatosan unalmas. Nem fog megártani az a kis fizika, elhiheted...
2010. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát köszi mindenkinek.

De megtanultam és tudod, a kérdések nem azért kellettek,mert nem tanultam, csak azt akartam tudni,hogy van e benne olyan kérdés amit nem tudok megoldani.

Egyébként kb. olyan négyes lesz mert nekünk a szorgalmit is meg kell csinálni és az nem annyira sikerült.

2010. ápr. 1. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Légyszi ha megkaptátok, és ha letudod fényképezni, akkor küld el a kérdéseket, vagy ha emlékszel néhányra, akkor írd le őket!!! A vagy B változatot írtál?


Amúgy szerintem lényegtelen, hogy mit mond a tanár, hogy melyiket írd le. Én mindíg azt írtam meg, amelyik nekem a szimpatikusabb volt.

Amúgy nemkem meglennének a TZ feladatok, ha nem lennék ilyen idióta, mert a legelső témazárónál szinte mindenkinek javítót kellett írnia (nekem és még 2 gyereknek), és akiknek nem kellett írnial, azokközül csak nekem osztották ki a TZ feladatlapokat, és a tanár még csak nem is szólt, én meg bebugáztam. Csak a probléma az volt, hogy én azzal a hülye fejemmel nem néztem bele és a füzetnek a fele ki volt tépve, de ezt persze csak akkor vettem észe, amikor már itthon voltam. Pedig simán látszik, hogy valami nem stimmel, mert nagyon vékony a füzet. Így körülbelül megvan az első és az utolsó témazáró A és B változatának a fele!!! :)

2010. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsesz, félreírtam. Nekem és még 2 gyereknek nem kellett megírnia a TZ-t.
2010. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!