Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Pascal házi feladat Pasclaban?

Pascal házi feladat Pasclaban?

Figyelt kérdés

Nem érdekel a programozás de kell:

Kérjünk be két természetes számot (A,B), majd rajzoljunk ki a képernyőre egy AxB méretű téglalapot csillag (*) jelekből.


Például A=8 és B=3-ra:

********

********

********


2016. febr. 17. 19:13
1 2
 11/15 SimkoL ***** válasza:
A pályafutásom alatt sokszor találkoztam olyan emberekkel, akinek nem tartozott a szakmájához a programozás, csak éppen szükséges rossz volt. A legutóbb itt is volt egy gépészmérnök jelölt akinek egy más jellegű projekthez kellett egy rövid program. Elmesélte mi a gondja, elmondta nem ért hozzá, ígért három ezer magyar forintot éjfél körül, reggel már el is ittam a pénzt :) Őszintének kell lenni akkor még ha vigyrogva is de segít az ember.
2016. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"reggelre el is ittam a pénzt"

A jó magyar mentalitás :D

2016. febr. 17. 20:51
 13/15 SimkoL ***** válasza:
Mádi vagyok, parasztgyerek, az első szakmám vasutas a második rendőr, ezek után ... ? :)
2016. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos én vagyok régimódi gondolkodású, de ha valakitől kérek valamit, akkor megtoldom egy "légyszíves"-sel vagy egy "kérlek"-kel, és ha megkapom tőle, időt áldoz rám, megcsinál valamit helyettem, akkor meg szoktam köszönni...
2016. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 SimkoL ***** válasza:
:) Kérlek, 'légyszi' és köszönöm, igen, a varázsszavak. Csak ezek miatt már megírtam itt több nyelvben is több beadandót. Érdekes módon közülük sokan privátba a mai napig is 'visszajárnak' hozzám. Illedelmesek, kérnek és én nekik szívesen segítek is - már amihez értek, mert a Java és a Python nekem olyan mint ördögnek a tömjénfüst -
2016. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!