Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Bánk Bán - Miket kell tudni...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Bánk Bán - Miket kell tudni Melinda testvéreiről, és Somáról?

Figyelt kérdés
Az érdekelne mikor, hogy jelenik meg Soma a műben. Miket kell tudni Melinda testvéreiről. És a testvérek egyikének valami állata van, vagy valami hasonló.. Nem olvastam el a művet, írtunk ellenőrző dolgozatot, és egy olvasó napló segítségével írtam meg, de ilyen nagyon részletes dolgokat nem tudtam, ezért újra kell írnom.. Ha nem sikerül 1-es, és semmi időm nem volt elolvasni a művet, ami ráadásul elég nehézkes nyelvezetű.. Egyébként jövőhéten szinte mindenből témazáró, szóval tényleg van mentségem.. És Szombatom az iskolában töltöttem..

2016. márc. 6. 20:46
 1/1 anonim válasza:

Olvasd el a könyvet vagy legalább keress rá a neten!


Ha pesti,csinos lány vagy,akkor átugorhatok segíteni! :)

2016. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!