1. [link]


2.

[link]


3.

[link]



2016. márc. 16. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

2.

f: gyök x-3

g: gyök 3+x

h: gyök xnégyzet

2016. márc. 16. 21:13
 2/4 anonim ***** válasza:

3.

g: (x+1) a négyzeten

h: (x-3) a négyzeten

i: -xnégyzet +9

j: -2x+2

2016. márc. 16. 21:25
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2016. márc. 17. 06:34
 4/4 Arp Du ***** válasza:

1.trapéz területe

két párhuzamos oldalának hossza

x=1-nél y=3/5 + 8/7=1,74

x=4-nél y=3,54


magassága=3 (itt az oldalra fordított trapéznak az x-tengelyen)

T= (1,74+3,54)/2 *3

2016. márc. 17. 13:11