Magyarról németre?

Figyelt kérdés

Nyilván nem muszáj szó szerint lefordítani, de azért az alap koncepció maradjon meg, ha lehetséges. :) Zöldkezek mennek!



Láttam az Önök prospektusát, és családommal szívesen töltenénk szállásukban egy meghitt hétvégét. Mindenképpen a tavaszi szezon derekán szeretnénk menni, ezért kérem, nézze meg 03.09 – 03.16 közötti időszakban, van-e lehetőségünk szobát foglalni? Feleségemnek és jómagamnak egy franciaággyal rendelkező szobát, 2 gyermekemnek (14 és 16 évesek) pedig egy kétágyas szobát kívánok lefoglalni. Érdeklődni szeretnék a szállodai étkezés menetéről: Ha jól értesültem akkor Önök félpanziót kínálnak a vendégeknek. Azonban nem lehetne megoldani, hogy teljes ellátásban részesüljünk? Ezáltal az ebédünk is biztosítva lenne. Ezen felül, kérem, tájékoztasson, hogy a hotel szolgáltat-e számunkra sí illetve snowboard felszerelés kölcsönzési lehetőséget, illetve ezeket az eszközöket van lehetőség a hotelben tárolni? (Skiabstellraum)

A leírásom alapján kérem összegezze az eddigi illetve az esetlegesen felmerülő költségeket.



2016. márc. 20. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

te ugyanaz vagy, aki múltkor a sí és snowboard prospektust felrakta németül, hogy írjunk belőle egy levelet ?


Látom, legalább nekiálltál most már, de még mindig nem elegendő a hozzáállásod. :D


Kezdd el németre fordítani a mondatokat, és utána ha elküldöd németül, hogy mire jutottál, megígérem, hogy kijavítom a hibákat, vagy kiegészítem, ha valami szót nem tudnál. :)

2016. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Félpanzió az reggeli meg vacsora?
2017. febr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!