Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szakdolgozat bevezetésébe mit...

Szakdolgozat bevezetésébe mit kell írni?

Figyelt kérdés
A franchise rendszerről írok és a McDonald's-ról, de nem tudom mit írjak a bevezetésbe...:S
2010. ápr. 4. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát írd le, hogy miért ezt a témát választottad. legalábis én így kezdtem, úgy emlékszem. Vagy az az előszó?

Aztán írni kell a franchise-ról általában, végül folyamatosan szűkíteni a Mekiig, és a kutatási részig. De szerettem a szakdogám írni :) remélem lesz még alkalmam.

2010. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a témaválasztás indokoltságát,meg a hipotézisedet,amit bizonyítani akarsz a dogában


én tegnap fejeztem be az enyémet:O

2.nak!

de jó neked:)én nem élveztem annyira

2010. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát, én sem élvezem annyira az írást. :D Én most járok a 21.oldalnál, de a bevezetést eléggé a végére hagytam, mert semmi ötletem nem volt, hogy mit írjak...


Lenne még egy kérdésem, amiben hátha tudtok segíteni: az interneten találtam több szakdolgozatot is, és azokból "ollóztam ki" dolgokat. Nem szó szerint raktam bele, csak kimásoltam és átfogalmaztam. Ez plágiumnak minősül?


Mert azt mondták a tanáraink, hogy újabban van valami program amit a vizsgaelnök használhat, amibe beleír egy mondatot, és kiadja a program, hogy honnan való. De reméelm ha nem teljesen szó szerint van benne a szakdogámban, hanem szinonimákkal, más szórendben, akkor nem fognak belekötni...

2010. ápr. 4. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Plágium. igen.De nem biztos h.lebuksz.Végülis a te témád se nagyon egyedi olyan szempontból h.természetes ha bizonyos gondolatok már máshol is megjelentek.Ha ügyesen fogalmaztad át,akkor nem lesz gond.

3.voltam

2010. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vagyis 2.voltam

előző válaszoló

2010. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak ellenőrizhetik, hanem fogják is. De ha használsz forrásmegjelölést, akkor nincs probléma.
2010. ápr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!