Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egri csillagok, Segítsketek...

Sizriblau kérdése:

Egri csillagok, Segítsketek gyorsan légyszi?!

Figyelt kérdés
Az egri csillagokról kellene nekem 4 elemzési szempont! Légyszi segítsetek. Előre is köszönöm.Harc a törökkel: Várvédőként le kell írnom egy ostromot hogyan védekeztem, és mit hogyan éltem meg?

#Egri csillagok #Elemzési szempontok
2016. márc. 29. 09:30
 1/6 A kérdező kommentje:
a másik 3:Beszélgetés Hegedűs hadnaggyal:A vár egyik tisztjeként beszélgetek Hegedűssel miért elégedetlen, miben lát kiutat s miért óhajt tárgyalni a törökkel
2016. márc. 29. 09:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvastad? Akkor menni fog!
2016. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehetne ennyi eszed hogy nem kérdezel rá ilyenekre . Valószínűleg ha ide ki írom a kérdéseket. Akkor olvastam? gyökér abnormális idióta elegem van a hozzád hasonlókból akik nem segíteni hanem pofázni járnak fel ide . Vitázni akarsz? takarodjál el pszhiológushoz Köszi :)
2016. márc. 29. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:

A válaszolónak igaza van. Ha olvastad - és megértetted, amit olvastál- akkor tudsz a kérdésre is válaszolni.

Senki nem fogja most a kedvedért elolvasni.

2016. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:

Remek fej lehetsz kérdező. Biztosan tolongani fognak itt a segíteni vágyók.

Ha meg büdös lusta disznó voltál akkor jár a karó.

2016. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már bocsika, de mégis mit gondoltál? Hogy helyetted megírja bárki is a leckédet?? Te őrjöngsz mint egy idióta, és engem küldesz dilidokihoz? Tudod lehet anyáddal beszélhetsz ilyen ordenáré stílusban, de velem nem! Azért mert egy bunkó, paraszt lusta vagy, aki nyilván olvasni sem tud rendesen, ide jön hisztizni mert nem írják meg helyette a leckét??? Mekkora tahó vagy te!!!
2016. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!