Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tennétek fel kérdéseket?...

Tennétek fel kérdéseket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy esszépályázat helyezettje lettem, és azt szeretném kérni, azoktól akiknek most van idejük vagy épp esetleg unatkoznak, hogy olvassák el és tegyenek fel nekem egy-két kérdést az esszémmel kapcsolatban.


Ez nagyon sokat jelentene számomra hiszen be kell mutatnom a díjátadón... ami után kérdéseket is tesznek fel.


(ha annyira nincs időd, elég elolvasnod 1-2 oldalt és abból is tehetsz fel kérdést)


előre is köszi!


Fogalmazás itt: [link]


Rózsa Andrea



2016. ápr. 12. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj: Word dokumentumot nem nyitunk meg.

Tedd ki ide vagy máshova, szöveg formájában.

2016. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most nem értem, miért?


láthatod, hogy nem egy kamu dolog.

Hivatalosan ki van jelentve az eredmény, egy egyetem karának honlapján.

2016. ápr. 12. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondom: WORD dokumentumot NEM nyitunk meg.

Ezért aztán nem is tudom, hogy mi van benne.

Ha kiteszed ide, szövegben, vagy felteszed egy honlapra, HTML-ben, akkor megnézem.


(Segítség: Word, mentés másként, HTML formátum).

2016. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira kérdezni akarsz, akkor valóban tedd ki a szöveget. Nem lehet az ember elég paranoiás, mi van ha vírusos? Ok, biztos nem az, de akkor is. Amúgy látom 2. lettél, grat.
2016. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!