Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » S. O. S. A kőszívű ember...

S. O. S. A kőszívű ember fiaival kapcsolatban lenne pár kérdésem, válaszolnátok rájuk (pl. : cselekményvázlat)?

Figyelt kérdés

Elolvastam a regényt de elég nehéz a nyelvezete,stb.,ezért kérek segítséget. Ezekre a kérdésekre kéne válasz, megoldás:

1. Írj cselekményvázlatot!

2.Jellemezd a három fivért!

3.Jellemezd a regény nőalakjait!

4.Jókai regényének nyelvezetére a 19. századi művelt irodalmi nyelv jellemző. Keress példákat a regényből! Legalább 2-2 példát!

Régi kifejezések:

Idegen eredetű szavak:

Mitológiai, bibliai alakok:

5.Írj könyvajánlót! Olvasd el, mert...

Hiányoztam az iskolából és ma mondák az osztálytársaim, hogy szerdára ez a házi.

Előre is köszi a segítséget!



2016. máj. 1. 17:22
 1/3 acelsziv ***** válasza:
Ugye nem azt akarod, hogy más csinálja meg amire te lusta voltál?
2016. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem azt akartam. Nem tudtam biztosra a válaszokat.

Tudtommal arra van ez az oldal, hogy választ kapjunk a kérdéseinkre.

2016. máj. 4. 15:17
 3/3 acelsziv ***** válasza:
Imádnivaló, amikor a hozzád hasonló lusta alakok ezzel takaróznak, Na és honnan tudod, hogy a válasz amit kapsz jó? Vagy csak szívóznak veled és az egész osztály rajtad fog röhögni, ha felolvasod őket?
2016. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!