Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A kőszívű ember fia regény...

A kőszívű ember fia regény ajánlása másnak. (? )

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni egy ajánlót írni, hogy miért olvassa el valaki (Ez feladat. :D)

2016. máj. 2. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Ritka rossz könyv... Ne haragudj el sem tudtam olvasni a feléig elvergődtem valahogy, de feladtam.

Hazudj benne... ja és legalább egy olvasó naplót olvass el róla hátha az ad valami támpontot (esetleg keress elemzést róla!). Sok sikert :-)

2016. máj. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett! (Ízlés kérdése!)


1. A szabadság-harc eseményeinek keretébe helyezett ember-ábrázolás, a különböző karakterek, ember-tipusok megismerésének lehetősége!

2. A tisztesség, a becsület, a lelki-ismeret, a haza-szeretet által vezetett ember, emberek jellemzői.

Vagy éppen a hatalom megtartása érdekében a köpönyeg-forgatók, az árulók, stb. tipusú emberek ábrázolása.

3. Az igazi szerelem, a hűség, a kitartás, vagy éppen a plátói szerelem (Aranka-Jenő) példája...


És persze Baradlayné személye, hogyan fér össze szívében a hazaszeretet által diktált önfeláldozás = gyermekinek adott tanácsok, iránymutatások, és az anyai szeretet, fájdalom...


Legalább a filmet kotord ki és nézd végig, ha a könyvet nem is olvasod el!

2016. máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rossz könyveket is kell olvasni, azért, hogy a jó könyveket méltóan tudjuk értékelni! :)
2016. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!