Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy 10 mondatos angol fogalmaz...

Egy 10 mondatos angol fogalmazást kell írnom a kedvenc filmemről, amit magyarul már meg is fogalmaztam, de angolra nehezen tudom lefordítani. Tud nekem segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van rá ideje vagy tudna segíteni, légyszives fordítsa le helyesen ezt a szöveget angolra:


A kedvenc filmem a Titanic. Két főszereplője van. Leonardo DiCaprio, aki Jack Dawsont alakítja és Kate Winslet, aki Rose DeWitt Bukater szerepét játsza. A Titanic 11 Oscar-díjat nyert. A kedvenc részem az, mikor Rose és Jack találkoznak. Ezt a filmet romantikus, dráma és katasztrófa filmkategóriába sorolják. A filmben játszó idős Roset, Gloria Stuart alakítja. 1997-ben jelent meg, James Cameron írásában és rendezésében. Mikor megláttam a film időtartalmát kicsit ledöbbentem, mert 3 óra volt. Eddig csak 1-2 óra hosszás filmeket láttam, de ettől függetlenül ez lett a kedvenc filmem.


Nagyon sokat segítene, ha valaki ezt lefordítaná. Előre is köszi.



2016. máj. 2. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken pénzt kérnek, hogy megírják a házid...
2016. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt most miért kellett kétszer megkérdezni? Amúgy írtam választ a másik kérdésedhez.
2016. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vivien2002678 válasza:
Ez most nekem is nagyon jól jönne Angol szóbelire. valaki bemasolna nekem ?
2017. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!